Вирішивши здати пуповинну кров, потрібно вибрати банк, який виконає дану послугу найкраще. В партнерстві з Польським банком стовбурових клітин ми надаємо передові, європейської якості послуги з зберігання генетичних матеріалів.

Більше 35 000 польських сімей обрали Польський банк стовбурових клітин — це понад 70% всіх батьків, які здали пуповинну кров в Польщі. Вони вирішили довірити Польському банку стовбурових клітин (ПБСК) дорогоцінну кров своєї дитини. Причин, чому цей банк є на першому місці в Польщі, достатньо; нижче наведені ті, які є найважливішими для наших клієнтів.

У лабораторіях ПБСК працюють лише фахівці, а також вони повністю професійно обладнані.

У лабораторіях — в Дослідницько-розробному центрі здоров'я дитини та Центральній лабораторії ПБСК є всі зручності для підготовки та зберігання кріостатів зі стовбуровими клітинами. Робочий персонал - це професіонали з великим досвідом роботи, виключно ліцензовані діагности. Ми особисто спостерігаємо над всіма процесами від початку і до кінця, тому беремо на себе повну відповідальність перед замовником.

Унікальний досвід в трансплантації стовбурових клітин.

Кінцевою метою нашої роботи є надання стовбурових клітин для клінік із трансплантації, коли вони необхідні. ПБСК - перший банк пуповинної крові в Польщі, який доставив збережену кров для трансплантації. Це кінцева мета нашої діяльності. Демонструє це якість процедур підготовки. Ми будуємо наш досвід співпраці з центрами трансплантації, за які відповідають фахівці ПБСК (у тому числі з трансплантації, гематології та педіатрії). Підтвердженням успішних трансплантацій є відповідні листи, отримані від клінік, які здійснювали дану процедуру.

Послуги ПБСК завжди відповідають світовим стандартам якості.

ПБСК, як один з перших банків, отримав дозвіл Міністерства охорони здоров'я Республіки Польща на свою діяльність, яку регулярно перевіряє Національний центр зберігання тканин і клітин. Сам процес - від забору крові й до її заморожування - недоступний для клієнта, який повинен бути впевнений в правильності та відповідності всієї процедури. Тому для цього ми запровадили в ПБСК один з найвищих стандартів поведінки з пуповинною кров’ю в світі - авторитетний стандарт, встановлений AABB (Американською асоціацією банків крові). Більше того, в ПБСК ми впровадили стандарти якості, передбачені стандартами: ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2004.

ПБСК є членом міжнародних асоціацій Cord Blood Europe та European Association of Family Cord Blood Banks.

Для успішної взаємодії Українського банку стовбурових клітин та ПБСК наші спеціалісти проходять стажування в Польщі. Всі процедури по забору генетичних матеріалів та їх транспортуванню відбуваютьс під постійним наглядом, якій здійснюється за допомогою сучасних засобів моніторингу.

Стабільний партнер протягом багатьох років.

Віддання на зберігання пуповинної крові передбачає багаторічний контракт з кріобанком. Український банк стовбурових клітин та Польський банк стовбурових клітин є Вашими надійними і стабільними партнерами, які фокусують свою діяльність лише на зберіганні пуповинної крові, і роблять це за європейськими стандартами. ПБСК є акціонерним товариством із значним капіталом, що дає гарантії клієнтам щодо їхніх безпечних вкладів.

ПБСК застрахований не тільки від цивільної чи майнової відповідальності, але також має спеціальний поліс в Allianz, (одна з ведучих польських страхових компаній) який гарантує виплату компенсації в разі помилки при підготовці чи зберіганні крові. Оплата відшкодування підтверджена відповідними положеннями контракту, укладеного з пацієнтом.

Український банк стовбурових клітин в разі необхідності використання Ваших генетичних матеріалів здійснить всі необхідні заходи для комутації та взаємодії кріобанку, клінік трансплантології та перевізників генетичних матеріалів. При необхідності ми забезпечмо візову підтримку для наших клієнтів.

Рекомендуємо прочитати